Czym są Shuttersy? Poznaj eleganckie okiennice wewnętrzne

10 stycznia, 2023

Shuttersy to okiennice wewnętrzne, które w zależności od upodobania, wymaganego efektu i pożądanej funkcjonalności, mogą być drewniane lub wyprodukowane z tworzyw sztucznych. Co ciekawe, można je wykorzystać także niestandardowo np. do oryginalnej zabudowy szafy, wykonania przepierzenia lub zastosować je jako zamiennik drzwi. Shuttersy wyróżniają się między innymi trwałością oraz eleganckim wyglądem.

Shutters – zalety okiennic wewnętrznych

Tego typu okiennice kryją w sobie mnóstwo zalet, dzięki czemu zyskują dużą popularność i są doceniane przez Klientów i producentów. Przede wszystkim zapewniają efekt wyciszenia niechcianych hałasów dochodzących z zewnątrz i ochraniają pomieszczenie przed intensywnym światłem słonecznym. Dzięki szerokiej różnorodności materiałów, barw, kształtów oraz rozmiarów mogą uatrakcyjnić każde wnętrze. Shuttersy są również praktyczne, a ich czyszczenie nie jest zbyt wymagające. Dodatkowym atutem jest również fakt, że tego typu rozwiązanie sprawdzi się niezależnie od pory roku. Podczas cieplejszych dni zapewni ochronę przed zbyt dużą ilością światła, które może nadmiernie ogrzać pomieszczenie. Gdy temperatura na zewnątrz jest niska, shuttersy zabezpieczą wnętrze przed utratą ciepła.

Shutters – sposób na upiększenie wnętrza

Eleganckie wnętrza sprawiają, że czujemy się w nich naprawdę wyjątkowo. Jednym ze sposobów na osiągnięcie takiego efektu jest inwestycja w shuttersy. Okiennice wewnętrzne dzięki swojej prostocie pasują do absolutnie każdego stylu. Z powodzeniem odnajdą się jako uniwersalne dopełnienie klimatu rustykalnego, eklektycznego czy klasycznego. Decydując się na shuttersy, można swobodnie żonglować stylami. W przypadku całkowitej odmiany wnętrza np. ze stylu nowoczesnego na styl glamour – wybrane okiennice będą wyglądać spójnie i atrakcyjnie. Więcej o naszej ofercie możesz przeczytać tutaj.

Czym są Shuttersy? Podsumowanie

Shuttersy łączą w sobie elegancję, funkcjonalność, łatwość w utrzymaniu w czystości oraz trwałość. Doceniany jest również w Gama Styl, dlatego znajdziesz je w naszym asortymencie. Jeżeli natomiast prowadzisz biuro lub zastanawiasz się jak zasłonić okna w miejscu pracy, przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 - głosy, ocena: 5,00 out of 5)
Loading...