Mindthegap Company

Współcześni rzemieślnicy z Transylwanii stworzyli kolekcję tkanin których inspiracją był właśnie ten region.

Kulturowy tygiel jaki stworzyły tam różne narodowości, ich zwyczaje i pasja do rzemiosła stały się natchnieniem do stworzenia tej pięknej i bardzo nietypowej kolekcji tkanin.
Na czele tej  niesamowitej kolekcji stoi Stefan Ormenisana a siedziba mieści się w Transylwanii.

Jego wspaniały zespół projektantów stworzył kolekcję opartą na tradycyjnych metodach,  która doskonale wpisuje się we wnętrzach retro, opartych na stylu vintage w którym czuć ducha wędrowca.  Myśl przewodnia jaka ich charakteryzuje to pokazać rzemiosło i wzornictwo przodków aby nie uległo zapomnieniu. Twórcy przenieśli na szlachetne tkaniny bogatą historię, tworzone w hołdzie dla historii sztuki i wzornictwa tego kraju.

Produkty są tworzone z wielka dbałością o środowisko aby wyprodukowane tkaniny zostawiły w nim jak najmniejszy ślad.  Tkaniny wykonane są z naturalnych włókien jak len, wełna i aksamit z okrywą bawełnianą które nadają się do późniejszego recyklingu.

Jest to kolekcja stworzona w 100% w Rumunii, produkowana w Anglii na najlepszych dostępnych europejskich surowcach pozyskanych w sposób jak najbardziej przyjazny dla natury.

Gratulujemy naszym dalekim sąsiadom, kolekcja jest naprawdę piękna i wyjątkowa.

Bardzo się cieszymy że możemy ją mieć w sprzedaży.

Jeśli nie boicie się się mocnych, ekstrawaganckich wzorów i kolorów, zapraszamy do zakupów!

Gama Styl
ul. Aleja Wilanowska 33 lok. 1
02-765 Warszawa

Salon:  tel kom: 530 313 333

p. Aneta tel kom: 660 702 062
p. Sławomir tel. kom: 604 971 627

e-mail: [email protected]