Mindthegap Company

Współcześni rzemieślnicy z Transylwanii stworzyli kolekcję tkanin których inspiracją był właśnie ten region.

Kulturowy tygiel jaki stworzyły tam różne narodowości, ich zwyczaje i pasja do rzemiosła stały się natchnieniem do stworzenia tej pięknej i bardzo nietypowej kolekcji tkanin.
Na czele tej  niesamowitej kolekcji stoi Stefan Ormenisana a siedziba mieści się w Transylwanii.

Jego wspaniały zespół projektantów stworzył kolekcję opartą na tradycyjnych metodach,  która doskonale wpisuje się we wnętrzach retro, opartych na stylu vintage w którym czuć ducha wędrowca.  Myśl przewodnia jaka ich charakteryzuje to pokazać rzemiosło i wzornictwo przodków aby nie uległo zapomnieniu. Twórcy przenieśli na szlachetne tkaniny bogatą historię, tworzone w hołdzie dla historii sztuki i wzornictwa tego kraju.

Produkty są tworzone z wielka dbałością o środowisko aby wyprodukowane tkaniny zostawiły w nim jak najmniejszy ślad.  Tkaniny wykonane są z naturalnych włókien jak len, wełna i aksamit z okrywą bawełnianą które nadają się do późniejszego recyklingu.

Jest to kolekcja stworzona w 100% w Rumunii, produkowana w Anglii na najlepszych dostępnych europejskich surowcach pozyskanych w sposób jak najbardziej przyjazny dla natury.

Gratulujemy naszym dalekim sąsiadom, kolekcja jest naprawdę piękna i wyjątkowa.

Bardzo się cieszymy że możemy ją mieć w sprzedaży.

Jeśli nie boicie się się mocnych, ekstrawaganckich wzorów i kolorów, zapraszamy do zakupów!

Jak Mindthegap przedstawia swoją historię? Warto przytoczyć kilka cytatów z oficjalnej strony producenta:

Nie jesteśmy tylko dostawcami tapet i tkanin. Jesteśmy twórcami nastrojów, historii i stylów życia. Świat intrygujących kombinacji i nieskończonej kreatywności, nasze luksusowe tapety ścienne, tkaniny, meble i akcesoria to ponadczasowe elementy, dzięki którym wzbogacisz życie pięknem i stylem.

Produkty Mindthegap.

Nasze produkty cechuje dbałość o szczegóły , nade wszystko wysoka jakość wykończenia i niepowtarzalne zdobienia. Projektujemy i produkujemy wysokiej jakości wyposażenie wnętrz inspirowane tradycjami i rzemiosłem naszych przodków. Wszystkie nasze produkty powstają z materiałów najwyższej jakości, pochodzących od najlepszych producentów z całego świata. Naturalny len z Belgii, najlepsza skóra pochodzi od najlepszych garbarzy z Włoch. Bawełniany aksamit pochodzi z Anglii. Nasze podłoże do tapet produkowane jest w Niemczech i Finlandii jednak drukujemy je w Transylwanii.

Przez to co niewidoczne i nieodkryte, po to, co natychmiast rozpoznawalne i kultowe. Składamy hołd sztuce, architekturze, artefaktom, kulturze, rytuałom i ludziom ze wszystkich czterech zakątków globu. Nasze kolekcje tworzymy z uznaniem dla historii sztuki i designu. Prezentują różnorodne style, a każdy z nich ma silną tożsamość estetyczną inspirowaną cudownymi dziełami ludzkości. Nasz zespół projektowy, kierowany przez założyciela Stefana ORMENISANA, tworzy styl vintage. Klasyczny, tradycyjny i współczesny, tworząc niepowtarzalny styl życia bohemy, który oddaje ducha wędrówki naszego miejsca urodzenia.

Jeżeli masz dodatkowe pytania w sprawie tej wyjątkowej kolekcji prosimy o kontakt! Nasz wykwalifikowany zespół doradców przedstawi specjalnie dla Ciebie dedykowaną ofertę. Znajdziesz w niej nie tylko wycenę, ale przede wszystkim konkretne informacje, na podstawie których będziesz mógł podjąć decyzję o wyborze tkaniny.

 

Gama Styl
ul. Aleja Wilanowska 33 lok. 1
02-765 Warszawa

Salon:  tel kom: 530 313 333

p. Aneta tel kom: 660 702 062
p. Sławomir tel. kom: 604 971 627

e-mail: [email protected]