Współpraca z Gama Styl

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Nawiążemy kontakty zarówno z klientami indywidualnymi jak również klientami biznesowymi. Współpraca z Gama Styl to oferta, którą pragniemy skierować do:

– klientów indywidualnych, którzy są przed lub w trakcie aranżacji wnętrza swojego domu, mieszkania lub powierzchni biurowej

– architektów oraz projektantów

– właścicieli i zarządców powierzchni biurowych, hoteli i innych powierzchni użyteczności publicznej

 

Jak wygląda współpraca z Gama Styl:

Każdego klienta indywidualnego, którego interesuje współpraca z Gama Styl pragniemy zaprosić do skorzystania z jednej z dwóch możliwości:

Wizyta domowa u klienta

Wszystkie Państwa potrzeby możemy omówić telefonicznie. Ustalimy wtedy wszelkie możliwe szczegóły, jak również to, jaki rodzaj przesłon oraz wzornictwo Państwa najbardziej interesuje. Na umówione miejsce inwestycji przyjeżdża nasz projektant oraz montażysta z możliwie najszerszą ofertą wzorów. Omawiamy z Państwem przeznaczenie jakie ma spełniać dekoracja oraz sytuację techniczną pod względem jej funkcjonalności. To ważny element całego procesu. Pozwoli on nam wybrać dla Państwa najlepsze rozwiązanie. Wspólnie dobieramy tkaninę i rodzaj upięcia dekoracji natomiast wycenę otrzymujecie Państwo w wiadomości e-mail.
Wizyta jest płatna 100zł które później jest odliczane od zamówienia

Wizyta klienta w naszym studio

Zapraszamy Państwa do siebie ze wstępnymi pomiarami okien i oraz zdjęciami pomieszczenia. Dzięki temu będzie nam łatwiej zaproponować rozwiązanie. Projektant pomoże dobrać tkaninę i wyliczy koszt dekoracji, taka wycena jest bezpłatna.

Zapraszamy do zakładki kontakt, gdzie znajdą Państwo wszelkie informacje i numery telefonów do naszego zespołu. Możesz też sprawdzić nasze portfolio z wnętrzami przed i po aranżacji.