Montaż dekoracji okiennych z pomiarem na terenie Warszawy

Zamawiając w naszym sklepie w Warszawie dekoracje okien, Shuttersy, rolety, żaluzje czy inne przesłony okienne możecie Państwo liczyć na dodatkowe udogodnienia. Zapewniamy między innymi nie tylko fachowy pomiar, ale także późniejszy montaż dekoracji okiennych i zamówionych u nas  komponentów.

Pomiar przeprowadzamy w sposób maksymalnie profesjonalny. Używamy do niego odpowiednich narzędzi, w zależności od potrzeby. Dysponujemy sprzętem, który nie tylko umożliwia precyzyjne wymiarowanie, ale taż zapewnia bezpieczeństwo takiej usługi. Posługujemy się między innymi lokalizatora kabli, którego użycie daje nam i Państwu pewność, że podczas wiercenia nie uszkodzimy elektrycznej infrastruktury. Posiadamy też miarki elektryczne, a także standardowe i tradycyjne poziomnice.

Montaż dekoracji okiennych jest różny w zależności od sytuacji technicznej pomieszczenia. Jeżeli pomieszczenie, w którym mamy dokonać montażu jest ponadprzeciętnej wysokości lub jest po prostu wysokie zajmujemy się organizacją rusztowania. Czasami też jednak  przyjeżdżamy z  wysoką drabiną, która w pewnych przypadkach w zupełności wystarczy. Jeżeli chodzi o montaż warto przytoczyć również aspekt czystości. Dysponujemy odkurzaczem przemysłowym podłączonym bezpośrednio pod wiertarkę. Takie podłączenie minimalizuje ryzyko zanieczyszczenia przy montażu pomieszczenia pyłem, ale też chroni same ściany przed osadzaniem się kurzu. Po zamontowaniu karniszy lub innych systemów wieszamy zamówione dekoracje okienne: firany, zasłony i inne aranżacje okna.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Wszelkie informacje kontaktowe znajdą Państwo w zakładce kontakt.

Dekoracje okien | Karnisze, Rolety, Żaluzje | GAMA STYL

Aleja Wilanowska 33/lok 1, 02-765 Warszawa

wejście przez ogródek od ul. Al. Wilanowska

salon: tel/530 313 333 p. Sławomir tel. kom: 604 971 627 p. Aneta tel kom: 660 702 062

e-mail: [email protected]