Usługi tapicerskie w Warszawie

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług w zakresie tapicerowania mebli!
W naszej kolekcji znajda Państwo materiały obiciowe gładkie i ze wzorem o różnym stopniu ścieralności. Poniżej przedstawiamy wycinek wykonanych przez nas realizacji tapicerowania mebli.

KOLEKCJE EYES I WOMEN

 

Tkaniny w całości tkane ręcznie, przy wykorzystaniu ram rzemieślniczych.

Nie zostaje poddana obróbce mechanicznej, dzięki temu jest niepowtarzalna.

KOLEKCJA TKANIN ORLY

KOLEKCJA TKANIN ARLYN

KOLEKCJA TKANIN OBICIOWYCH DIMENSIONS

Kolekcja składa się z czterech wzorów tkanin obiciowych z aksamitnym włosem. Tkaniny polecamy na wszelkie meble tapicerowane, są bardzo odporne w zależności od wzoru posiadają od 45 do 100.000 cykli.

KOLEKCJA TKANIN OBICIOWYCH LUSTRO

Kolekcja aksamitnych velvetowych tkanin o różnej strukturze. Polecamy na draperię poduszki oraz obicia. Ścieralność tych tkanin to 100.000 cykli.

KOLEKCJA TKANIN TAPICERSKICH NANTUCKET

Uniwersalna tkanina bawełniana, może być stosowana na zasłony, rolety rzymskie ale jej głowne przeznaczenie to tapicerka.
Posiada bardzo dobre parametry bo aż 40 000 cykli jeżeli chodzi o ścieralność.
Bogata kolorystyka bo aż 55 kolorów do wyboru, jej ogromną zaletą są naturalne włókna bawełniane w 100%

Usługi tapicerskie to kompleksowe rozwiązania związane z produkcją, renowacją i naprawą mebli tapicerowanych. Tapicerka to nie tylko element dekoracyjny. To także istotna część wyposażenia wnętrza, która wpływa na komfort i estetykę przestrzeni mieszkalnej czy biurowej. Usługi tapicerskie obejmują różnorodne zadania, począwszy od renowacji istniejących mebli po projektowanie i wykonanie nowych tapicerowanych elementów.

W ramach usług tapicerskich specjaliści zajmują się wymianą tkanin tapicerskich, naprawą uszkodzeń, jak dziury czy rozdarcia, a także odnawianiem wypełnień, takich jak gąbki czy sprężyny. Dodatkowo, tapicerzy często oferują dostosowanie mebli do indywidualnych potrzeb klienta poprzez zmianę kształtu, wymiarów czy stylu tapicerki. Usługi tapicerskie są niezwykle przydatne również w przypadku antyków, gdzie konserwacja oryginalnej tapicerki może przywrócić meblom dawny blask. Współczesne trendy tapicerskie obejmują różnorodność materiałów, wzorów i kolorów, dając klientom możliwość personalizacji swoich mebli zgodnie z aktualnymi preferencjami estetycznymi.

Usługi tapicerskie podejście do odnawiania i dostosowywania mebli tapicerowanych, pozwalające na utrzymanie ich funkcjonalności i atrakcyjności przez wiele lat. Jeżeli potrzebujesz skorzystać z naszych usług serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu. Zadzwoń do nas i przedstaw nam swój problem, pomysł lub oczekiwania. Służymy naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem zarówno w przypadku doboru odpowiednich materiałów obiciowych jak i samego tapicerowania mebli. W naszym sklepie Gama Styl znajdziesz setki różnego rodzaju tkanin, które możemy wykorzystać w Twoich meblach.

 

Zobacz też inne tkaniny z naszej oferty: Tkaniny Romo Group, Tkaniny James Hare, Tkaniny ILIVENarzuty, poduchy i inne, Tkaniny obiciowe i usługi tapicerskie, Tkaniny CamengoTkaniny Clarke & Clarke

Zapraszamy do naszego studio, w którym możecie Państwo obejrzeć oferowane przez nas tkaniny zasłonowe, tkaniny tapicerskie oraz inne nowoczesne dekoracje okienne.

Gama Styl
ul. Aleja Wilanowska 33 lok. 1
02-765 Warszawa

Salon:  tel kom: 530 313 333

p. Aneta tel kom: 660 702 062
p. Sławomir tel. kom: 604 971 627

e-mail: [email protected]