Pranie zasłon, rolet rzymskich w Warszawie

Rolety rzymskie i większość zasłon powinny być prane chemicznie. Tym bardziej, jeśli są wykonane z naturalnych włókien, które w praniu wodnym się skurczą i może się okazać, że roleta/zasłona są za wąskie/za krótkie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksową usługę prania dekoracji okna m.in. pranie rolet rzymskich, zasłon, firan – świadczone na terenie Warszawy. Nasz pracownik przyjedzie do Państwa i zdejmie taką dekorację, w przypadku rolet rzymskich, rozbroi, zawiezie do pralni w Warszawie, z którą współpracujemy, a po jej wypraniu ponownie zawiesi. Koszt za taką usługę wyliczany jest indywidualnie w zależności od wielkości i rodzaju tkaniny dekoracji. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani taką usługą, zapraszamy do kontaktu tel. 22 847 87 91

Sposób czyszczenia rolet, plis i żaluzji:

Jak prać rolety rzymskie?

Rolety w kasecie są skonstruowane z impregnowanych tkanin poliestrowych. Dzięki temu zabezpieczeniu kurz i nie wnika w tkaninę i pozostaje na powłoce rolety. Tego typu roletę możemy w prosty sposób utrzymać w czystości, często odkurzając nakładką w formie miękkiej szczoteczki. Dopuszczalne jest również przetarcie tkaniny gąbką z niewielką ilością łagodnego detergentu. Przy dużych zabrudzeniach taką tkaninę możemy wymienić, pozostawiając istniejące kasetę i prowadnicę.

Plisy

to również impregnowane tkaniny poliestrowe. W naszej kolekcji posiadamy tkaniny, które producent zezwala prać w temperaturze do 30 stopni. Nie jest to klasyczne pranie w pralce, a właściwie zanurzenie plisy w wodzie z łagodnym detergentem. Zalecamy taką operację wykonywać z dużą ostrożnością, tak aby nie poplątać sznurków.

Żaluzje aluminiowe:

w tym systemie lamele wykonane są z aluminium, natomiast rynna górna i dolna ze stali. Z tego względu nie zalecamy całkowitego zanurzania żaluzji w wodzie, a jedynie przetarcie każdej lameli gąbką z łagodnym detergentem.

Żaluzje drewniane:

polecamy czyścić gąbką z łagodnym detergentem. Ze względu na niedrewniane elementy składające się na konstrukcję żaluzji, nie polecamy preparatów przeznaczonych do drewna.

Gama Styl Centrum Handlowe LAND ul. Wałbrzyska 11 lok. 01 02-739 Warszawa

(sklep ma wejście niezależne, mieści się pod tarasem naprzeciw wyjścia z metra Służew)

Salon: tel/fax: 22 847 87 91 p. Aneta tel kom: 660 702 062 p. Sławomir tel. kom: 604 971 627

e-mail: [email protected]