Usługi aranżacji okien

Gama Styl przez ponad 20 lat swojej działalności na rynku nie tylko poznała potrzeby Klientów, ale i doskonaliła swoja ofertę i usługi aranżacji okien. Lata doświadczeń pozwoliły na stworzenie kompleksowej oferty, którą możemy zaoferować naszym klientom. Przygotowaliśmy również blog z poradami, na którym dzielimy się naszym doświadczeniem.

Wizyta domowa, pomiar i montaż dekoracji okiennych

Na początku każdej realizacji spotykamy się z klientem, aby ustalić jego potrzeby. Wtedy też poznajemy sytuację techniczną z jaką przyjdzie nam się zmierzyć. Dzięki temu, że firma dysponuje niezwykle bogatym asortymentem materiałów i tkanin, każdy projekt może być niemal dowolnie skonfigurowany. Po wstępnych ustaleniach i wyborze rodzaju dekoracji przez klienta nasi fachowcy dokonują szczegółowych pomiarów za pomocą profesjonalnego sprzętu, takiego jak miara elektryczna czy lokalizator kabli. Pomiary pozwalają przygotować idealnie dopasowane dekoracje okienne.

W naszym zespole posiadamy doświadczone krawcowe, które przygotowują i szyją wszystkie dekoracje. Jako firma szczycimy się tym, że nie korzystamy z parków maszynowych. Każda aranżacja od podstaw jest przygotowywana przez nasz zespół. Ostatnim krokiem jest montaż dekoracji okiennych. Nasi montażyści mają na wyposażeniu niezbędny sprzęt: wiertarki z dołączonym odkurzaczem przemysłowym pozwalające zredukować ilość brudu powstałego podczas montażu. Mamy na wyposażeniu drabiny do różnych wysokości, na przykład do montażu na dużych wysokościach, do 5 m. W razie potrzeby wypożyczamy i rozstawiamy podesty do montażu powyżej owych 5 m.

Konserwacja osłon okiennych oraz pranie zasłon

Gama Styl oferuje także szeroki zakres konserwacji zakupionych produktów. Nasi specjaliści pomogą w razie zerwanego sznurka czy też łańcuszka w rolecie/żaluzji. Jest jeden warunek, produkt musi być zakupiony w Gama Styl. Do naszych produktów posiadamy elementy zamienne. Do produktów innych firm niestety nie.

Nasza firma przychodzi także z pomocą klientom chcącym odświeżyć wygląd swoich zasłon, firan czy rolet rzymskich lub pragnącym usunąć z nich plamy czy zabrudzenia. Aby uniknąć skurczenia się materiału, oferujemy usługi prania chemicznego, które jest nie tylko efektywne, ale także w pełni bezpieczne dla tkanin.