Wnętrze przed i po aranżacji

Okna są jednym z najważniejszych elementów nie tylko konstrukcyjnych, ale i dekoracyjnych każdego wnętrza. Jest podstawowym źródłem oświetlenia w ciągu dnia. Nasza firma specjalizuje się w aranżacja okien zarówno domu jak i biurze. Poniżej znajdziesz jak wygląda wnętrze przed i po aranżacji przez nasz zespół.

Nasze aranżacje okien

Jeśli w poszukiwaniu pomysłów na zaprojektowanie przestrzeni okiennej nie znalazłeś niczego, co pasowałoby do Ciebie i Twojego wnętrza lub nie możesz się zdecydować, to nasza firma służy pomocą. Podpowiemy, jak można wykończyć wnękę okienną, a także jaką ochronę przed światłem wybrać – rolety, zasłony czy firany. Jesteśmy doświadczonym zespołem, z szeroką wiedzą na temat zarówno projektowania wnętrz, jak i dekoracji okiennych.

Nasi projektanci i specjaliści z zakresu montażu systemów przyokiennych, takich jak firany, zasłony oraz rolety zapewniają udekorowanie Twojego okna w sposób kompleksowy i dopasowany do konkretnego wnętrza i Twoich indywidualnych preferencji. Usługi wykonujemy niezależnie od gabarytów, wysokości, kształtu czy umiejscowienia okien. Sprawdź nasze usługi.

Realizacja nowoczesnych aranżacji okiennych

Nasze studio całościowo zajmie się zaaranżowaniem przestrzeni wokół Twojego okna. Od oględzin miejsca, w którym przeprowadzone mają zostać prace oraz wysłuchania Twoich wyobrażeń na temat efektu końcowego. Podczas konsultacji nasi specjaliści chętnie podpowiedzą, czego warto użyć, jakie materiały i rozwiązania są aktualnie stosowane i jak mogłyby one współgrać z przestrzenią Twojego wnętrza. Wykonamy odpowiednie pomiary i przystąpimy do projektu aranżacji.

W naszych realizacjach wykorzystujemy materiały najlepszej jakości i dokładamy wszelkich starań, by aranżacje, nawet rozbudowane, idealnie komponowały się ze stylem pomieszczenia i eksponowały jego walory. Oferujemy kompleksowe podejście do każdego projektu. Wśród naszych realizacji można znaleźć projekty w minimalistycznym, nowoczesnym stylu, projekty glamour, aranżacje pokojów dziecięcych, salonów i jadalni. W pełni profesjonalne podejście naszych specjalistów zapewni idealne dopasowanie aranżacji do stylu i wielkości Twojego wnętrza. I na sam koniec, naprawdę lubimy wyzwania 😀

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych jak również architektów. Sprawdź warunki w zakładce Współpraca.