Kontakt:

 

UWAGA ZMIANA LOKALIZACJI:

Aleja Wilanowska 33/lok 1, 02-765 Warszawa

wejście przez ogródek od ul. Al. Wilanowska

Salon tel.: 530 313 333

Sławek: 604 971 627  Aneta: 660 702 062

e-mail: [email protected]

Zapraszamy do naszego salonu w godzinach:

poniedziałek-piątek: 10:00-18:00
sobota: 11:00-14:00
niedziela: Zamknięte

 

Gama Styl Warszawa

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzin naszego salonu, którym poza profesjonalną ekspozycją setek materiałów i wzorników z pewnością uzyskacie Państwo profesjonalne doradztwo. Czekamy na Państwa w naszym nowym salonie przy Alei Wilanowskiej 33 lokal 1. Gama Styl Warszawa to miejsce, gdzie stawiamy na indywidualne podejście do każdego przypadku. Setki realizacji i setki zadowolonych klientów potwierdzają, że do każdego zlecenia podchodzimy nieszablonowo, a efekt końcowy jest lepszy aniżeli oczekiwany.

Jak skontaktować się z Gama Styl?

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi doradcami, którzy już podczas wstępnej rozmowy przedstawią szereg propozycji. Mogą Państwo również wysłać wiadomość na adres mailowy podany powyżej. W wiadomości zachęcamy do wysłania załączników – zdjęć lub szkiców – przestrzeni, nad którą mielibyśmy pracować. Takie zdjęcia z pewnością pozwolą nam lepiej przyjrzeć się sytuacji, a tym samym zaproponować dla Państwa rozwiązania, które będą nie tylko cieszyły oko wizualnie, ale też będą przede wszystkim bardzo praktyczne.

Miejsce z poradami i ciekawostkami

Nasze wieloletnie doświadczenie skłoniło nas do stworzenia bloga z poradami i informacjami. W naszych artykułach staramy się nie tylko opisywać czym są poszczególne elementy dekoracyjne i jakie mają zastosowanie. Dokładamy też wszelkich starań, aby przestawić również inspirujące pomysły i wskazówki, które będziecie mogli potem wdrożyć już we własnej przestrzeni. Serdecznie zapraszamy!