Tkaniny Romo Group Warszawa

Fundamentem marki Romo są pokolenia doświadczeń i charakterystyczny brytyjski design. Marka znana ze swojej różnorodnej biblioteki klasycznych i współczesnych tkanin, tapet oraz dywanów.

Romo oferuje zróżnicowany styl i ponadczasową elegancję wzbogaconą wyrafinowaną paletą kolorów.

Tkaniny Romo charakteryzują się dynamicznymi i nowoczesnymi nadrukami, nowatorskimi ozdobnymi splotami i pomysłowymi tapetami ściennymi.

Styl projektowania Romo cieszy się światową renomą; ekskluzywne, oryginalne projekty,  starannie wybrani eksperci z dziedziny tkanin, tapet i dywanów. Kreatywność projektowa oraz najwyższy poziom produktów i usług są podstawą  tkanin Romo. Poniższe wzory są dostępne   do obejrzenia w naszym salonie.

Oferujemy pełną usługę projektowania i doboru tkanin we wnętrzu. W razie zainteresowania prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

KOLEKCJA JAPURA

VELVETY PICO

tak ostatnio popularne velvety w tej kolekcji są w opcji matowej.

Lejąca, bardzo wszechstronna tkanina zarówno na obicia jaki i zasłony.

KOLEKCJA TKANIN LOESS

KOLEKCJA HAITI

SAPHIRA

Satynowa bawełna z delikatnym nadrukiem kwiatowym w formie akwareli.
Zaskakujące połączenia kolorystyczne na materiałach, tkaniny do wykorzystania na zasłony, rolety rzymskie, elementy tapicerki.

Tkaniny Romo Group  i ich wzory stanowią inspirujący element, który potrafi odmienić charakter wnętrza. Nadać mu świeżości, dynamiki i nowoczesnego charakteru. Wzory niekiedy abstrakcyjne, z geometrycznymi kształtami czy innowacyjnymi motywami, wprowadzają do każdej przestrzeni elementy nowatorskie i oryginalne.

Tkaniny Romo Group pozwalają na stworzenie unikalnej atmosfery w każdym wnętrzu. Dodatkowo, tkaniny z innowacyjnymi wzorami mogą być używane nie tylko w meblach. Możemy je zastosować również w dekoracjach okiennych, poduszkach czy tapicerowanych dodatkach, co sprawia, że cała przestrzeń emanuje nowoczesnym stylem. Wzory tkanin pozwalają na swobodne łączenie kolorów i form, dając możliwość eksperymentowania z różnorodnymi aranżacjami. Stwarzają one również doskonałe pole do wyrażenia indywidualności i kreatywności, pozwalając na personalizację wnętrza zgodnie z gustem właścicieli domów lub poszczególnych pomieszczeń w mieszkaniu.

Wnętrza ozdobione tkaninami z nowoczesnymi wzorami zyskują na nowoczesności i energetycznym charakterze. Te tkaniny nie tylko zmieniają wygląd pomieszczenia. Wprowadzają one również do niego odrobinę artystycznej ekspresji, co sprawia, że staje się ono bardziej inspirujące i dynamiczne. Nasi specjaliści czekają na każde twoje pytanie w sprawie aranżacji Twojego nowego wnętrza. Chętnie opowiemy Ci o aktualnych trendach. Równie chętnie pomożemy Ci wybrać tkaniny dopasowane już bezpośrednio do Twoich mebli, koloru ścian, naświetlenia pomieszczenia lub rodzaju podłogi jaką masz w pokoju. Skontaktuj się z nami.


Zobacz też inne tkaniny z naszej oferty:

Tkaniny Romo Group, Tkaniny James Hare, Tkaniny ILIVENarzuty, poduchy i inne, Tkaniny obiciowe i usługi tapicerskie, Tkaniny CamengoTkaniny Clarke & Clarke

Gama Styl
ul. Aleja Wilanowska 33 lok. 1
02-765 Warszawa

Salon:  tel kom: 530 313 333

p. Aneta tel kom: 660 702 062
p. Sławomir tel. kom: 604 971 627

e-mail: [email protected]