Tkaniny James Hare Warszawa

Marka ta kojarzy się przede wszystkim z tkaninami luksusowymi, głównie jedwabiami tworzonymi od pokoleń w rodzinnej manufakturze Państwa Hare.
Materiały projektowane są przez wiodących projektantów i dekoratorów modowo-wnętrzarskich.

KOLEKCJA TEMPO

Kolekcja tkanin inspirowana flamenco, wzory materiałów nawiązują do falowania spódnicy podczas tańca. Tkaniny na bazie naturalnego lnu  i bawełny, kolorystyka  odzwierciedla barwy andaluzyjskiego krajobrazu.

KOLEKCJA DOMINO

Nazwany na cześć jednej z najstarszych gier planszowych na świecie, to punkty i warcaby planszy Backgammon, która jest inspiracją do tego projektu pełnego szczegółów i wzorów. Elegancki materiał, odpowiedni zarówno do draperii, jak i tapicerki, uzupełni każde wnętrze.

KOLEKCJA PIMLICO

Ta kolekcja to nowoczesne spojrzenie na klasykę. Tradycyjne wzory zostały odmłodzone za pomocą barwy i naturalnej po części nawet surowej tkaniny. Dzięki tej kompilacji powstała kolekcja która będzie pasowała nawet do nowoczesnych wnętrz.

KOLEKCJA SOLITAIRE

Luksusowy opalizujący w wielu kolorach. Solitaire jest idealny do wprowadzenia koloru i zabawy schematem. Złamane kształty opalizujących kół wydają się unosić nad rypsowym podłożem. Dostępny w kalejdoskopie odcieni, wyrafinowany design dostępny jest w palecie kolorów, która łamie zasady

KOLEKCJA MIKADO

KOLEKCJA CONNAUGHT SILK

Connaught Silk łączy w sobie dwa niezwykle luksusowe włókna naturalne, jedwab i wełnę merynosową, tworząc średnio ciężki materiał z wyjątkową opływową zasłoną i eleganckim wyglądem. Ta niezwykle przyjazna dla środowiska i ekologiczna wełna wróciła do mody. Naturalnie antystatyczne i odporne na zagniecenia. Connaught Silk łączy w sobie wszystkie naturalne właściwości czystej wełny merynosów z efektownym połyskiem jedwabiu.

 

Przykłady aranżacji tkaniny z kolekcji James Hare

Luksusowe tkaniny James Hare stanowią kluczowy element w kreowaniu eleganckich i prestiżowych wnętrz. Nadają one indywidualnego pomieszczeniom charakteru i wyrafinowanego stylu. Wybór tkanin najwyższej jakości może znacząco wpłynąć na odbiór przestrzeni, podkreślając jej ekskluzywność i bogactwo.

Jednym z najważniejszych czynników wpływających na prestiż luksusowego wnętrza jest wystrój. Nic zatem dziwnego, że mówiąc o wystroju na myśl przychodzi nam rodzaj używanych materiałów dekoracyjnych. Tkaniny, takie jak jedwab, welur, aksamit czy naturalne jedwabie, stanowią niekwestionowany symbol luksusu. Ich miękkość, delikatność i subtelny połysk nadają pomieszczeniu aurę wyjątkowej elegancji. Chyba każdy, kto chociaż raz dotykał jedwabiu wie, jak przyjemna w dotyku jest ta tkanina. Dodatkowo, naturalne właściwości tych tkanin sprawiają, że świetnie komponują się z oświetleniem, tworząc subtelne refleksy i podkreślając najmniejsze nawet detale wystroju.

Kolorystyka odgrywa również kluczową rolę. Odcienie głębokiej czerni, butelkowej zieleni czy szlachetnej bieli nadają pomieszczeniom luksusowy charakter. Dodatkowo, kontrastujące detale w postaci złotych lub srebrnych akcentów, np. w postaci ozdób czy zdobień, podkreślają jedynie i tak już wysoki prestiż wnętrza.

Luksusowe tkaniny James Hare znajdują zastosowanie w dekoracjach okiennych, tekstyliach czy dywanach, tworząc spójną całość. Staranność w doborze tkanin i ich wysoka jakość nie tylko dodają pomieszczeniu elegancji, ale również świadczą o dbałości o szczegóły, co z kolei wpływa na postrzeganie prestiżu i bogactwa danego miejsca. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat tkanin James Hare serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu z nami.

Zobacz też inne tkaniny z naszej oferty: Tkaniny Romo Group, Tkaniny James Hare, Tkaniny ILIVENarzuty, poduchy i inne, Tkaniny obiciowe i usługi tapicerskie, Tkaniny CamengoTkaniny Clarke & Clarke

 

Gama Styl
ul. Aleja Wilanowska 33 lok. 1
02-765 Warszawa

Salon:  tel kom: 530 313 333

p. Aneta tel kom: 660 702 062
p. Sławomir tel. kom: 604 971 627

e-mail: [email protected]